The Herald of Everett, Washington
HeraldNet on Facebook HeraldNet on Twitter HeraldNet RSS feeds HeraldNet Pinterest HeraldNet Google Plus HeraldNet Youtube
HeraldNet Newsletters  Newsletters: Sign up | Manage  Green editions icon Green editions

Calendar


Prep sports headlines
HeraldNet Newsletter Delivered to your inbox each week.
Published: Tuesday, November 13, 2012, 12:01 a.m.

All-Wesco Cross Country

WESCO 4A BOYS | FIRST TEAM
Aaron Roe, Jackson, So.
Jadon Olson, Jackson, Jr.
Jack Griffing, Edmonds-Woodway, Sr.
Mason Nicol, Lake Stevens, Sr.
Scott Schmitt, Lake Stevens, Sr.
Alex Mitchell, Mount Vernon, Jr.
Tomislav Smith, Kamiak, Sr.
WESCO 3A BOYS | FIRST TEAM
Carter Osborne, Shorecrest, Sr.
Jack Pearce, Mountlake Terrace, Jr.
John Rodeheffer, Oak Harbor, So.
Keagan Smith, Glacier Peak, Jr.
Keenan Stephens, Shorewood, Jr.
Tanner Nieman, Stanwood, Sr.
Dominic Giordano, Meadowdale, SO.
WESCO 4A GIRLS | FIRST TEAM
Mikayla Pivec, Lynnwood, Fr.
Jessica Rawlins, Jackson, Jr.
Brooke Kingma, Jackson, So.
Kyla Shade, Snohomish, Fr.
Mary Charleson, Jackson, Jr.
Hailey Nyquist, Snohomish, Jr.
Bri Gibson, Snohomish, So.
WESCO 3A GIRLS | FIRST TEAM
Amy-Eloise Neale, Glacier Peak, Sr.
Katie Bianchini, Glacier Peak, Sr.
Halely Suarez, Meadowdale, Sr.
Mikayla Ingram, Glacier Peak, Jr.
Gigi Vujovich, Shorecrest, So.
Christina Wicker, Oak Harbor, Sr.
Rachael Lefstad, Msvl Getchell, Sr.
WESCO 4A BOYS | SECOND TEAM
Ryan Bradford, Kamiak, Sr.
Jerry Behrens, Kamiak, Sr.
Brad Hodkinson, Snohomish, So.
Joey Davis, Kamiak, Sr.
Colin Wiedmer, Cascade, Sr.
Zach Bush, Lake Stevens, Jr.
Ryan Fairhurst, Snohomish, Sr.
WESCO 3A BOYS | SECOND TEAM
Omar Abdulla, Shorewood, So.
Yohans Tewolde, Mountlake Terrace, Sr.
Clayton Richardson, Oak Harbor, Jr.
Zach Smith, Glacier Peak, Sr.
Cody Hoskins, Stanwood, Sr.
Mark Officer, Shorecrest, Jr.
Wyatt Alleman, Mountlake Terrace, Jr.
WESCO 4A GIRLS | SECOND TEAM
Hannah Berntson, Snohomish, Jr.
Myesa Fixx, Kamiak, Sr.
Emily Hyllland, Jackson, Fr.
Dandelion Kinison, Lake Stevens, Fr.
Cassidy Rude, Arlington, So.
Emma Janousek, Arlington, Fr.
Lacey Main, Lake Stevens, Jr.
WESCO 3A GIRLS | SECOND TEAM
Megan Davis, Glacier Peak, Jr.
Samantha Northrop, Glacier Peak, Jr.
Alexandra Laiblin, Oak Harbor, Jr.
Katherine Dittman, Glacier Peak, So.
Jordin Stephenson, Stanwood, Sr.
Jonalynn Horn, Oak Harbor, So.
Madison Yerigan, Stanwood, Fr.
WESCO 4A BOYS | HONORABLE MENTION
Connor Hayes, Jackson, Sr.
Caleb Mina, Lake Stevens, Sr.
Jameson Wren, Arlington, Sr.
Miler Haller, Edmonds-Woodway, So.
Brandon Brown, Jackson, Sr.
Clark Sterling, Jackson, Sr.
Jackson Carter, Kamiak, Sr.
WESCO 3A BOYS | HONORABLE MENTION
Andrew Christianson, Shorewood, So.
James Horne, Glacier Peak, So.
Peter Kidane, Mountlake Terrace, Jr.
Michael Sutherland, Shorewood, Sr.
Jason Salas, Oak Harbor, Sr.
Nate McCaughan, Stanwood, So.
WESCO 4A GIRLS | HONORABLE MENTION
Esmeralda Bonilla, Snohomish, So.
Alexandra Dreher, Snohomish, Sr.
Gracie Castendeda, Arlington, Fr.
Kathryn Haldeman, Edmonds-Woodway, Jr.
Alexa Schroeder, Lynnwood, Fr.
Jenna Alleman, Snohomish, Jr.
Molly McEachern, Kamiak, Jr.
WESCO 3A GIRLS | HONORABLE MENTION
Haley Longstreth, Glacier Peak, So.
Natalie Wyles, Stanwood, So.
Ella Schroth, Mountlake Terrace, Fr.
Charlie Sevenants, Glacier Peak, Fr.
McKenna Hunt, Mountlake Terrace, So.
Elise Froebe, Shorecrest, So.
Sofie Sobotta, Stanwood, Jr.

Share your comments: Log in using your HeraldNet account or your Facebook, Twitter or Disqus profile. Comments that violate the rules are subject to removal. Please see our terms of use. Please note that you must verify your email address for your comments to appear.

You are logged in using your HeraldNet ID. Click here to update your profile. | Log out.

Our new comment system is not supported in IE 7. Please upgrade your browser here.

comments powered by Disqus